A- A A+

akad wide

Főbb feladatok, munkák:
a kemping létesítmény rendelkezésre állásának és biztonságos műszaki állapotának biztosítása, fenntartása és fejlesztése
a karbantartási rendszer üzemeltetése, fejlesztése
éves karbantartási tervek készítése, az abban foglalt munkák elvégzésének biztosítása, dokumentálása,
az üzemeltetéshez szükséges gépek, berendezések rendelkezésre állásának biztosítása
a napi karbantartások és hibaelhárítások gyors, szakszerű elvégzése, megszervezése, dokumentálása
a telephellyel kapcsolatos műszaki projektek segítése,
kapcsolattartás a műszaki feladatokban közreműködő alvállalkozókkal és beszállítókkal (árajánlatkérés, megrendelések)
pótalkatrész igény összeállítása és nyomon követése
energiafelhasználással kapcsolatos adatok gyűjtése
együttműködés a recepciósokkal, a műszaki jellegű észrevételek, panaszok gyors elhárítása
aktív részvétel a kempinget érintő költségek tervezésében és a tervek végrehajtásában

Az álláshoz tartozó elvárások:
szakirányú végzettség
3-5 éves karbantartási területen szerzett szakmai tapasztalat
problémamegoldó készség
ügyfélcentrikus gondolkodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
általános karbantartói munkatapasztalat
felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel)

Amit kínálunk:
versenyképes jövedelem
teljes bejelentett munka
étkezés a nyitvatartási szezonban, útiköltségtérítés
kellemes, fiatalos légkör
hosszú távú munka
önálló munkavégzés
vonzó munkahelyi környezet és elhelyezkedés

Munkavégzés helye:
8640, Fonyód Wekerle út 5. Napsugár Kemping
Fényképpel ellátott önéletrajzot és rövid, motivációs levelet a Ez az email cím védett a spam robotoktól. A megtekintéséhez JavaScript szükséges. e-mail címre várjuk, bérigény megjelöléssel.

Február 2018
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

 Piac gomb

asp kep

3d_pano.png

webcam

images/fonyod_galeria.png